Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Změna hrací místnosti ŠK Caissa Třebíč od 1.1.2021

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

V průběhu vánočních prázdnin došlo k přestěhování šachového materiálu našeho klubu na novou adresu. Od 1.1.2021 budeme na základě nové nájemní smlouvy využívat multifunkční sál v objektu Komunitního centra Moravia, Smrtelná 389/6, Horka-Domky, 674 01 Třebíč.

Věříme , že se nám v těchto nově zrekonstruovaných prostorách bývalého kina Moravia (Sputnik) bude dařit a těšíme se , že v nich co nejdříve přivítáme naše soupeře po obnovení krajských soutěží.

Do nového roku 2021 přejeme všem našim členům a také všem ostatním mnoho štěstí a hlavně PEVNÉ ZDRAVÍ !

Nejbližší parkování doporučujeme na parkovišti pod starým hřbitovem na Gorazdově náměstí (nad parčíkem

asi 80 m).

Druhá možnost je využít velkého parkoviště na Komenského nám. a potom pěšky přes Masarykovo náměstí do podchodu pod kinem Pasáž, za kterým už objekt KC Moravia je.

KC Moravia Třebíč

Aktualizováno Neděle, 03 Leden 2021 14:13  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...