Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články Causa "Votroci" meritorně uzavřena...

Causa "Votroci" meritorně uzavřena...

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Výkonný výbor Šachového svazu České republiky jako odvolací orgán s konečnou platností rozhodnul o námitce proti rozhodnutí rozhodčího Davida Hampela, týkající se známé partie Bradáč–Novák. Rozhodnutí zní: "Výkonný výbor potvrzuje rozhodnutí STK ŠSČR učiněné v I. instanci". Nemíním s rozhodnutím šachové vrchnosti nikterak polemizovat. Po přečtení rozhodnutí, nechť si laskavý čtenář udělá úsudek sám.

Aktualizováno Pátek, 08 Únor 2013 12:15  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...