Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole "B" - ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 4 : 4

ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole "B" - ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 4 : 4

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

V posledním zápasu sezóny už naštěstí o nic nešlo, neboť vše podstatné a postup zajišťující se odehrálo v kolech minulých. Kombinace malého významu zápasu, únavy na konci sezóny i přátelské vztahy mezi soupeři dávaly tušit výsledek. Záhy skutečně došlo na mírové návrhy, které byly akceptovány, a všechny partie skončily remízou, aniž by v nich došlo k nějakým zajímavostem vyžadujícím komentář. Následně většina přítomných sehrála turnaj v blicce o 13 účastnících, který na špici ovládli naši hráči. Zvítězil Vojta Plát s 9,5 body, druhý byl Vlasta Píza s 9 body. Další pořadí: 3.-5. Nehybka, Semenova a Tajovský 8,5 bodů, 6. Mudra 6,5 bodu, 7. Smištík 6 bodů, 8. Blahynka 5,5 bodu, 9.-10 Skácelík a Tesař 5 bodů, 11. Macharáček 4 body, 12. Švanda 2 body a 13. Věžník 0 bodů.
autor fotografií: Josef Kratochvíl
Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2012 11:07  

Hlavní sponzor ŠK Caissa Třebíč

Banner

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...